Komedi

Historia e çiftit të preferuar të shqiptarëve vazhdon!

Këtë herë, aventura troket përsëri në derën e tyre, kur një ngatërresë dhe një ‘rastësi e çuditshme’ bëjnë që të ndryshojë gjithçka…

Komedi

Historia e çiftit të preferuar të shqiptarëve vazhdon!

Këtë herë, aventura troket përsëri në derën e tyre, kur një ngatërresë dhe një ‘rastësi e çuditshme’ bëjnë që të ndryshojë gjithçka…

Komedi

Historia e çiftit të preferuar të shqiptarëve vazhdon!

Këtë herë, aventura troket përsëri në derën e tyre, kur një ngatërresë dhe një ‘rastësi e çuditshme’ bëjnë që të ndryshojë gjithçka…

sponsor web filmi 2gm2
tablet logo sponsor 2gm2 web
Play Video

BLI BILETËN KËTU :

 • Toronto 
 • Dietlikon
 • Ebikon
 • Zyrih
 • Bern
 • Geneve
 • Utzwil
 • Chur
 • Basel
 • Wil
 • Abtwi
 • Delémont
 • Grenchen
 • Lucern
 • Winterthur
 • Netstal
 • Genf
 • Freienstein
 • Lausanne
 • Londër
 • Birmingham
 • Rome
 • Genova
 • Torino
 • Milano
 • Bolonja 
 • Firence
 • Bari
 • Tiranë
 • Elbasan
 • Prishtinë
 • Prizren
 • Gjakovë
 • Shkup
 • Tetovë
 • Podgoricë
 • Stockholm
 • Goteborg
 • Malmo
 • Bruksel
 • Antwerpen
 • Gent
 • Luxemburg
 • Augsburg
 • Berlin
 • Bremen
 • Aachen
 • Bruchsal
 • Mannheim
 • Neufahrn(München)
 • Neustadt
 • Neu-Ulm
 • Wiesbaden
 • Essen
 • Freiburg
 • Göttingen
 • HH-Harburg
 • Hannover
 • Krefeld
 • Kiel
 • Mülheim
 • Regensburg
 • Sindelfingen
 • Viene
 • Grac
 • Linze
 • Podgoricë
 • Stockholm
 • Goteborg
 • Malmo
 • Bruksel
 • Antwerpen
 • Gent
 • Luxemburg
 • Augsburg
 • Berlin
 • Bremen
 • Aachen
 • Bruchsal
 • Mannheim
 • Neufahrn(München)
 • Neustadt
 • Neu-Ulm
 • Wiesbaden
 • Essen
 • Freiburg
 • Göttingen
 • HH-Harburg
 • Hannover
 • Krefeld
 • Kiel
 • Mülheim
 • Regensburg
 • Sindelfingen

RRETH FILMIT

Bëhuni gati për të qeshura pafund me “2 GISHT MJALTË 2”!

Edhe këtë radhë, historitë komike të çiftit tonë të preferuar nuk kanë të sosur!

Tashmë të sapomartuar, Ervini dhe Ema, bashkë me bebushen e tyre, nisen për pushime familjare në Turqi. Por një ngatërresë aeroporti dhe dhe një takim i papritur, bën që të gjithë personazhet të përfundojnë në një resort luksoz në Zvicër.

Personalitetet e tyre të çuditshme, bëjnë që keqkuptimet dhe mrekullitë në këtë aventurë të ndodhin njëra pas tjetrës.

Notat komike dhe mesazhet që secili personazh përcjell, do të shoqërojnë gjithë filmin dhe do mbajnë çdo shikues të gozhduar pas ekranit.

“2 GISHT MJALTË 2” është një komedi që provon se ndonjëherë, momentet më të bukura në jetë janë ato që vijnë papritur dhe që na bëjnë të kuptojmë çfarë vërtet ka rëndësi.

2 Fingers Honey 2undefined on IMDb

RRETH FILMIT

Bëhuni gati për të qeshura pafund me “2 GISHT MJALTË 2”!

Edhe këtë radhë, historitë komike të çiftit tonë të preferuar nuk kanë të sosur!
Tashmë të sapomartuar, Ervini dhe Ema, bashkë me bebushen e tyre, nisen për pushime familjare në Karaibe. Por një ngatërresë aeroporti dhe dhe një takim i papritur, bën që të gjithë personazhet të përfundojnë në një resort luksoz në Zvicër.
Personalitetet e tyre të çuditshme, bëjnë që keqkuptimet dhe mrekullitë në këtë aventurë të ndodhin njëra pas tjetrës.

“2 GISHT MJALTË 2” është një komedi që provon se ndonjëherë, momentet më të bukura në jetë janë ato që vijnë papritur dhe që na bëjnë të kuptojmë çfarë vërtet ka rëndësi.

2 Fingers Honey 2undefined on IMDb

PRODUCENT

Ermal Mamaqi

SKENARIST

Klaudia Brahimaj, Ermal Mamaqi

MONTAZHIER

Advin Hajdaraj

KOMPOZITOR

Harvey Davies

REGJISOR

Ermal Mamaqi

DR.FOTOGRAFIE

Emre Karbek, Spiro Nino

KOSTUMOGRAFE

Desantila Lika 

YJET

Ermal Mamaqi, Elvana Gjata 

ZHANRI :

Komedi

KOHËZGJATJA :

120 MINUTES

DATA E PUBLIKIMIT :

Shkurt 2024

SHTETET :

Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Greqi, Zvicër, Gjermani, Austri, Itali, Angli, Belgjikë, Luxenburg, Amerikë, Kanada, Mali i Zi, Suedi

REGJISOR

Ermal Mamaqi

SKENARIST

Klaudia Brahimaj, Ermal Mamaqi

PRODUCENT

Ermal Mamaqi

MONTAZHIER

Advin Hajdaraj

KOHËZGJATJA :

120 MINUTES

SHTETET :

Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Greqi, Zvicër, Gjermani, Austri, Itali, Angli, Belgjikë, Luxenburg, Amerikë, Kanada, Mali i Zi, Suedi

DR.FOTOGRAFIE

Emre Karbek, Spiro Nino

KOSTUMOGRAFE

Desantila Lika 

KOMPOZITOR

Harvey Davies

YJET

Ermal Mamaqi, Elvana Gjata

ZHANRI :

Komedi

DATA E PUBLIKIMIT :

Shkurt 2024

REGJISOR

Ermal Mamaqi

SKENARIST

Klaudia Brahimaj, Ermal Mamaqi

PRODUCENT

Ermal Mamaqi

MONTAZHIER

Advin Hajdaraj

KOHËZGJATJA :

120 MINUTES

SHTETET :

Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Greqi, Zvicër, Gjermani, Austri, Itali, Angli, Belgjikë, Luxenburg, Amerikë, Kanada, Mali i Zi, Suedi

DR.FOTOGRAFIE

Emre Karbek, Spiro Nino

KOSTUMOGRAFE

Desantila Lika 

KOMPOZITOR

Harvey Davies

YJET

Ermal Mamaqi, Elvana Gjata 

ZHANRI :

Komedi 

DATA E PUBLIKIMIT :

Shkurt 2024

TAKOHU ME YJET TANË:

Ermal Mamaqi

Ervin

Elvana Gjata

Ema

Elson Bajrakurtaj

Elson

Belinda Dragoti

Anxhi

Bujar Asqeriu

Daja

Natasha Sela

Aferdita

Sejfulla Myftari

Plaku

Marjana Kondi

Vera

Dashnor Diko

Taksixhiu 1

Xhevahir Zeneli

Taksixhiu 2

Fidel Kourouma

Tanga

Bledi Mane

Polici

FILMA & SERIALE TË TJERË

FILMA & SERIALE TË TJERË